Jan Fusek vyrostl na "klasickém technu" začátku devadesátých let. 2 Unlimited, Snap, KLF, Prodigy nebo Beastie Boys byly jeho oblíbené kapely, ale vše se změnilo v roce 1996, kdy se mu do rukou dostal leták na akci Traveller 2. Zvědavost mu nedala spát, a tak se tam zašel podívat a světe div se, pařil až do 5 hodin do rána. Od té doby si začal vychytávat pouze house a techno party v brněnských klubech Mersey a Fan Favorit nebo v břeclavské Koruně. Postupem času však zjistil, že nechce chodit na akce jen pařit, ale že by spíš chtěl stát na druhé straně, tedy za djským pultem. Seznámil se s několika DJs, u kterých se učil míchat. Ve svých začátcích byl ovlivněn školou Dje Linera a Leo Lycry, jenž ho s sebou brával na akce, kde si mohl zahrát. Premiérově se však pod jménem Ian Fuzzy představil v roce 1998 v dnes již neexistujícím klubu Skleník v Boskovicích u Brna. Když už trochu dozrál a začal hledat svůj styl, zaujal ho zvuk jabloneckých Daha & Gingera. Jelikož se však v poslední době (rok 2000) objevilo několik desítek DJů, hrajících skoro to samé, Fuzzy se rozhodl, že musí jít svou vlastní cestou dál. Změkčil svůj sound, přidal do něho trochu elektro zvuků, ale stále si zachoval svou dynamiku a energičnost. V polovině roku 2001 se stává členem bookingu JZDpromotion, kde působí doposud. Spolupráce s JZD pomohla vytvořit jeho rezidentní noc Musica Electronica, která je zaměřena především na hudební žánr jemu podobný.

"Při hraní se snažím, aby můj set byl co možná nejpreciznější. Samozřejmě, že ho přizpůsobuji lidem, aby byla vytvořena ta správná taneční atmosféra."

Hrál v klubech jako: Roxy (Praha), Duplex (Praha), Visitor (Praha), Depo 9 (Olomouc), Barumba (Olomouc), Envelopa (Olomouc), Punto Azul (Praha), Vagon (Havl. Brod), Šneckenhaus (Kyjov), Edison Garden (Brno), Liquid (Liberec), Pietro (Žďár nad Sázavou), Ponorka (Pardubice), Industry (Praha), Naif (Praha), Remix (Brno), Boro (Brno), Fléda (Brno), Sklepy (Boskovice), Velen (Boskovice), F Club (Vranovice), Ságo (Slavičín), Perpetuum (Brno), Pasáž (Jihlava), Music Club T603 (Tábor), Alcatraz (Vyškov), Ponorka (Kroměříž), Oáza (Žilina), Guru (Žilina), Space (Prievidza), Vrtula (Povážská Bystrica) a další ….

Za svůj největší úspěch považuje hraní na open air electronic festivalu Sommer of Love v Pardubicích, Festival Vizovické Trnkobraní u Zlína (2003, 2004), Festival Ropucha u Trenčína, Elektra v Clubu Roxy (Praha), Antistatick ve Frýdku Místku, Apokalypsa v Boby Centru a olomoucké párty Revolution. Několikrát byl pozván také do tanečních pořadů na českých radiích.

Na jaře roku 2002 namixoval první oficiální demo, které se v recenzích časopisu Bassline, umístilo na předních místech vyhodnocení. Tomu také bylo i s novým demem v roce 2003 v časopisech BE- Bassline Electronic a Xmag. Začátkem roku 2003 přispívá recenzemi do časopisu BE - Bassline Electronic.

Oblíbení producenti: Vitalic, Hell, John Lord Fonda, Richard Bartz, Kid Alex, Nathan Fake, The Hacker, Romina Cohn, Miss Kittin, Oxia, Kiko, Märtini Brös, Ural 13, David Carretta, Johannes Heil, Patrick Lindsey ...

| Fotogalerie |