John Massive (vlastním jménem Jan Masař, *1991 Vsetín) je trance & progressive DJ a producent, který pod hlavičkou JZD promotion hraje především na klubových akcích na severní Moravě.

John Massive o hudbu projevoval zájem od útlého dětství a na základní škole už ve svých 15 letech působil v amatérském divadelním seskupení jako zvukař. O něco později chodil na své první taneční party a zlom přišel v roce v roce 2007, kdy začal sám jako DJ hrát pro kamarády na menších parties s elektronickou taneční hudbou. O rok později namixoval své první sety a postupem času se dostal i k opravdovému DJingu v hudebních klubech na Valašsku - např. v A-clubu Slavičín, Kravínu ve Valašských Kloboucích nebo Bunkr-Clubu ve Vsetín.

Od roku 2011 John skládá své první skladby v FL Studiu. A protože zjistil, že pro vlastní tvorbu nutně potřebuje mít své midi - klávesy, obratem si je pořizuje (M-Audio Keystation 88 es). V současné době tvoří v Abletonu Live a má za sebou už několik povedených tracků ve stylu trance, progressive. Ty dal zatím zájemcům k poslechu na serveru iDJ a na jejich oficiální vydání se teprve chystá.

Zkušený matador a promotér DJ Martini na jeho adresu říká: „Je to nejnadanější mladík, kterého jsem v širokém okolí za poslední dobu poznal.“

John Massive má rád electro a trancové sety s postoupnou gradací s prvky progressivu a příjemných vokálů.

Jeho oblíbení producenti jsou:
Armin Van Buuren, Markus Schulz, W & W, Omnia, Arty, Gareth Emery, Hardwell, Nicky Romero, Jordy Dazz, Wolfgang Gartner, Deniz Koyu, Eric Prydz, Arnej a spousta dalších.

V současné době hraje pod hlavičkou valašské agentury JZD promotion.

| Fotogalerie |