K hraní v klubech jsem se dostal v letě roku 2005. Žánrový styl kterým jsem začínal a jemuž jsem stále věrný je techno, především pak jeho tribal a groovy odnože. Ve svých začátcích jsem byl ovlivněn především hudebními styly DJ Jerryho a DJ Cave (FIN).

K veřejné produkci však bylo potřeba více zkušeností a ty jsem získal v tehdejším Brumovském EX clubu, kde jsem pravidelně hrál a měl jsem zde dokonce svou rezidentní klubovku HighTechnologi.

Shodou okolností, ale především díky mým dobrým přátelům Pepému, Sigimu a Millozzone, jsem se dostal do prostředí slovenské taneční scény, kde jsem našel spoustu velmi dobrých přátel, ale také jsem se dostal do podvědomí slovenských DJs a promotérů.

Mezi zásadní a do jisté míry i převratné párty ve své dosavadní DJ kariéře řadím legendární Žilinskou párty Reaction Control, kde jsem si mohl třikrát zahrát a jednou dokonce v hlavním čase. Osobně ji považuji za párty s velkým P, atmosféra Žilinského atomového krytu plného nadšených clubberů je totiž pro mně nezapomenutelná.

Po úspěšných vystoupeních na Reaction Control následovaly další známé slovenské párty jako Double Decker, Space Parada nebo Contact, kde jsem si zahrál po boku světových DJs, kam bezesporu patří Regis, Westbam nebo Julian Liberator.

V této době jsem se dostal do agentury JZD Promotion, ve které stále působím a hraji na akcích jako Motto Techna či JZD Clubbing.

V letě 2006 jsem uspořádal také malý open air pod názvem Summer Thunder. Tuto párty jsem poté ještě několikrát zopakoval ve spolupráci s Martinim (JZD Promotion) v prostorách KD Valašské Příkazy.

V současné době studuji v Praze ČVUT fakultu elektrotechnickou obor Web a multimédia. Zároveň pracuji jako grafik u firmy AiVision a zabývám se také implementací webových systémů, zejména pak korporátními systémy na míru.

Volný čas a většinu víkendu pak trávím na Valašsku, kde si v prostředí místních kopců dokonale odpočinu od spěchu velkoměsta.

| Fotogalerie |