První „house parties“ na střední Moravě hostil na začátku 90. let kultovní olomoucký kryt Nausea. Série větších akcí pak proslavila S-klub. Po rekonstrukci věhlasného bunkru získala Olomouc vynikající Depo9 a další unikát, Barumba, vznikl v prostorách bývalé vodní pevnosti. Tato místa formovala několik moravských DJů, jedním z nich je Kaisersoze. 

V olomouckých klubech prožil první pasivní i aktivní kontakt s taneční muzikou, jako posluchač v Nausei a na pódiu S-klubu. V Depu9 zpočátku hostoval, později hrával pravidelně, jeho noc byla nejnavštěvovanější akcí podniku. 

Nabídku, aby se přidal ke svého času nejúspěšnějšímu bookingu v ČR – Lunaru, přijal v Depu9. Díky agentuře vystupoval v programu většiny českých i mnoha zahraničních parties a stal se jediným residentem největší republikové techno konference - Orion Hall. 


Původně ortodoxní technař Kaisersoze se dnes baví 100 % aktuální, funkční a kvalitní muzikou. House, minimal i techno používá tak, aby zažil a nabídl pozitivní zkušenost. Kaisersoze namíchal řadu kompilací (Orion Hall, Citadela, SupersonicGarage).

RESIDENTURY:
Depo 9 (Olomouc)
Orion Hall (Brno)
Radost FX (Overthere - Praha)
Barumba (Olomouc)

PARTIES, FESTIVALY:
Orion Hall, Time Warp, Apokalypsa, Citadela, Mácháč, Summer Of Love, Lucky People Centre – Open Air Fields, Colours of Ostrava, Sunrising Festival, Boomerang , Tajmahal, Cosmic Trip Festival, Bassblaster, Hrad House, Summer In The City, Veveří Open Air, Spring In The House, Supersonic Garage, Evolution, Blue Nation, Metronome, Complex, Stereodrome, Reset 2 Connect, Connect Yourself, Bee Free, Tranzz, Mega Techno Club, Loop Festival, Bažant Pohoda., Summer Session, Planet Festival, Creamfields, Svojšice, ...

Zahraniční úspěchy zaznamenal v Rakousku na tamních největších parties Gazometer a Biosphere, několikrát vystupoval v klubu Nova (Linz - Rakousko), na akcích Friday At Cazin (Linz - Rakousko) Tunnel (Linz – Rakousko), Flex (Wien – Rakousko), Camera (Wien – Rakousko), Atomage Electronic Music Festival (Subotica - Srbsko), Sub Sub Club (Lublana - Slovinsko), Polsko – Katowice, Vidámpark (Budapešť – Maďarsko), Sarand (Maďarsko), May Day (Budapešť – Maďarsko), Kashmir (Budapešť – Maďarsko), Club One (Madrid – Španělsko), Sielfabrik (Zwickau – Německo).

PROJEKTY:
Několik let spolupracoval s předními agenturami, staral se o PR a booking zahraničních umělců. Mimo jiné se podílel na dovozu headlinerů Mácháče, Cosmic Tripu, Creamfields, Loopu, Citadel a Orion Hall. Podařilo se mu realizovat absolutní české premiéry několika velikánů světové scény, na Orion Hall přivezl jednoho ze zásadních představitelů amerického techna Roberta Hooda, německé duo Hardfloor, japonského producenta a DJ Fumiya Tanaku a britskou dvojici Bandulu. Oscar Mulero, Max Duley, Oliver Ho, Jacek Sienkiewicz, Magda, Sutekh, Safety Scissors, Rob Alcock, Echoplex, Jan Jelinek, Sasse, Luomo, Je m´appelle Mads, to je jen část dlouhého seznamu jmen umělců, kterým zajistil první vystoupení v České republice. Mnoho z nich se pravidelně vrací.

DISCOGRAFIE:
Various „Death To The Garage“ Promo mixed CD kompilace
Various „Orion Hall“ Promo mixed CD kompilace
Various „5 let 1996-2001 – Depo 9“ Limited promo mixed double CD kompilace
Various „Orion Hall“ mixed CD kompilace jako příloha X.Mag magazínu

RADIO:
Kaiser Soze se podílel na přípravě Clubbingu pro brněnské rádio Krokodýl 103 FM, posluchače seznamoval s novými deskami a aktualitami na světové i domácí taneční scéně. Vystupoval v rádiích Jih, Kiss Publikum, Kiss Hády, Life, Evropa 2, Bonton a dalších.

TISK:
Kaiser Soze spolupracoval s redakcemi časopisů Bassline a Clublife, psal pro magazíny Rolling Stone (Show), Tribe a X-Mag. V Rave magazínu se staral o rubriku New Recs. Jeho reportáže, recenze a rozhovory s umělci publikovala většina domácích webů o taneční hudbě. 

| Fotogalerie |