Narozeniny JZD promotion zveřejňují kompletní obsazení
Jedna z největších akcí elektronické hudby na Valašsku oslaví 18 let

 

Jedna z největších akcí elektronické hudby na Valašsku oslaví 18 let působení JZD promotion na hudebním poli. Ve Valašských Kloboukách se bude tančit až do ranních hodin na 2 podiích 18. 3. 2017. 

Headlinery letošního ročníku bude zcela jistě švédské uskupení Headroom, o kterých pořadatel dj Martini říká“ je to pro nás splněný sen, první oficiální vystoupení po více jak 11 letech a zrovna u nás na narozeninách, jako technař jsem nadšený a věřím, že i návštěvníci to ocení“. Již dříve u nás Headroom vystoupili na akcích Orion Hall, Cosmic Trip nebo Imperium.

A kdo doplní narozeninový line up? Ani letos nebude chybět slovenská techno legenda, dj a producent Toky, který zahraje speciální set právě před vystoupením Headroom. Naopak po švédském setu zahraje česká legenda a resident narozeninové party dj Kaisersoze, takže o skvělý support bude postaráno. O svou stage nepřijdou ani milovníci d´n´b, hlavním tahounem večera zde bude polská manželská dvojice One Way, hrající pod barvami Let i roll.

Vstupenky budou v prodeji pouze na místě za 250,- Kč, zlevněné vstupné pro mladistvé do 18 let včetně bude připraveno za „narozeninových“ 150,- Kč. Aktuální info sleduj na FB události → goo.gl/dTtQbl,

 

 

Sobota 18. 3. 2016 | Start: 20:00h, end: 04.00h

Vstup: 250 czk, mládež do 18 let: 150,-czk

Speciality: 2 stages, VJ Oneb
Techno: Headroom  DJs (SWE), Toky (SK), Kaisersoze, Naoki Uda, Siki, Martini, PapiOil & Styrax,
Dnb: One Way (PL), Onby, MTTHS, Štelo & Štela, VJ Oneb

 

13. února 2017 | admin