Temný vládce Gridlok zahraje na Bass Striku!
Americká legenda temného d´n´b ze staré školy, která je v současné době na vrcholu své popularity.

Americká legenda temného d'n'b ze staré školy, která je v současné době na vrcholu své popularity. Promotéři po celém světě se přetahují, aby mohl na jejich akci zahrát. To a ještě mnohem více je Ryan Powell alias Gridlok. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit 26. 12. do Sokolovny ve Valašských Kloboukách, kde Vám JZD promotion naservíruje světového headlinera. Jeden z pořadatelů dj Martinu dodává: „je to pro nás další splněný sen, 4.ročníky jsme makali a postupně zvyšovali úroveň celé akce, na pátý se nám povedl tento TOP headliner, věříme, že to lidi ocení a přijdou na Štěpána podpořit“.

A kdo se představí jako support? Nechybí skvělý producent a dj Computerartist, který svou tvorbu prezentuje téměř deset po těch největších akcích a festivalech v ČR. Měl tu čest zahrát po boku zahraničních jmen jako Audio, Prolix, Maztek, State of Mind, Mejfusa a mnoha dalších. Nečekejte ale žádné slitovaní, Computerartist připraví dav na příchod temného vládce Gridloka.

To samozřejmě není vše, celou akci nakopne Syntace ze Vsetína, dále zástupce JZD promotion, univerzální MTTHS. Po Gridlokovi nastoupí tvrďák Onby a celou akci uzavře Šeňa. To vše za zvukové podpory kluků z Max Sound a projekce by VJ ONEB.

 

FB: http://bit.ly/BassStrike5

26. listopadu 2017 |