Poslední informace před narozeninovým mejdanem
Již tuto sobotu 24.2. se otevřou brány KD Sokol ve Valašských Kloboukách, aby přivítaly všechny příznivce elektronické hudby

Již tuto sobotu 24.2. se otevřou brány KD Sokol ve Valašských Kloboukách, aby přivítaly všechny příznivce elektronické hudby akce 19 Years of JZD promotion. Připomeňme si pár důležitých informací před akcí samotnou.

 

Vstup

Brány KD Sokol budou otevřeny od 20.00h. Hrát se začíná taktéž od 20.00h. Celá sláva bude ukončena po 4té hodině ranní. Prodej vstupenek bude pouze na místě za narozeninové vstupné 150,- Kč, od 22.00h bude navýšeno na 200,-Kč. U vstupu lze platit i eurem. Takže neváhejte přijít co nejdříve, ať si to můžete všichni pořádně užít.

 

Upozornění

Jako na každé akci tak i zde je přísný zákaz donášení vlastních nápojů, drog, zbraní a jiných nebezpečných předmětů. Lidé pod vlivem alkoholu nebo omamných látek nebudou do areálu vůbec vpuštěni. Na vše bude dohlížet profesionální ochranka na místě u vstupu a po celou dobu konání akce ve všech prostorách KD Sokol.

 

Co se bude pít?

Připravili jsme pro Vás opravdu bohatý nápojový lístek  s nemalým výběrem alkoholických i nealko nápojů. Na baru nebude chybět čepované pivo, tentokrát jsme vybrali pivovar HOLENDR (http://www.holendr.cz/) z Valašského Meziříčí.

 

Šatna

Pro všechny návštěvníky bude připravena šatna za poplatek 10,-Kč, kde si můžete uložit veškeré věci a taky zakoupit něco z merche JZD promotion (triko, mikinu, gymsak, placku či náramek). Šatna se bude nacházet hned vedle hlavního vstupu a bude fungovat až do skončení akce.

 

Výherci a akreditace

Výhry, akreditace, volné vstupy, fotopasy je možné vyzvednout u vstupu do KD Sokol oproti předložení občanského průkazu. Uzávěrka akreditací je v pátek 23.2. Akreditace, ve kterých bude uvedeno jméno, příjmení, důvod a médium zasílejte na email: info@jzdpromotion.cz

 

Speciality

Příslibem kvalitního zvuku je Montarbo sound system 20kW od http://www.maxsound.cz, kteří se nám postarají také o laser show.

 

Mapa

https://goo.gl/maps/rQHeZ1jJCXE2

 

 

 

Line up:

20:00 Styrax vs Martini

21:30 Siki

22:30 PapiOil

23:30 Sionni

00:30 Drumcell

02:00 Loktibrada

03:00 Naoki Uda

04:00 end

 

FB event: http://bit.ly/jzdpromotion19years

 

 

21. února 2018 | admin